Dalības noteikumi

Runātājiem

  • Nerunāt par nepieciešamību runāt. Nestāstīt, ka kaut kas ir liels un svarīgs jautājums, par kuru nepieciešams runāt. Jūs esat 150 cilvēku auditorijas priekšā un jums ir iespēja izteikties. Izmantojiet to.
  • Nerunāt par sevi. Politiskā diskusijā runā par publisko. Tāpēc nav pieņemts runāt par sevi, savu personību vai savu privāto vajadzību realizēšanu.
  • Aizliegts ad hominem, aizliegts nodarboties ar aģitāciju.
  • Paneļdiskusijas laikā aizliegts turēt rokās mobilo telefonu vai novietot to uz galda sev priekšā.

Dalības maksa

Konferences rīkošanas izmaksas lielā mērā tiek segtas no konferences dalībnieku veiktajiem dalības maksājumiem. Izņemot atsevišķus gadījumus, kurus pēc saviem ieskatiem nosaka konferences rīkotāji, visiem dalībniekiem ir jāreģistrējas biļešu iegādes vietnē un jāveic atbilstošs maksājums.

Iegādājoties dārgāku biļeti, dalībnieks nodrošina, ka mazāk turīgiem konferences dalībniekiem varam piedāvāt arī ierobežotu skaitu biļešu par 5 EUR. Sākot no otrās sesijas pamata dalības maksa ir 10 EUR, bet piesakoties pēdējā brīdī — 20 EUR.

Ģērbšanās etiķete

Vīriešiem tumša žakete un sievietēm atbilstoši. Nepiemēroti apģērbtiem dalībniekiem ieeja pasākumā var tikt liegta.

Video un foto ierakstīšana

Piedaloties konferencē, dalībnieks piekrīt, ka viņi tiek fotogrāfēti un filmēti, un iegūtais materiāls vēlāk ir publiski pieejams internetā.

Mobilo telefonu lietošana

Konferences dalībnieki ir aicināti atturēties no mobilā telefona lietošanas konferences laikā, ja vien tas nav domāts konferences fotogrāfēšanai, filmēšanai vai pierakstu veikšanai.

Kodokas grāmatu galds

Pirms pasākuma un vēlāk darbosies Kodokas grāmatu galds, kurā par īpaši pievilcīgām cenām varēs iegādāties Kodokas izdotās grāmatas, kā arī vēl dažas citu izdevēju grāmatas par konservatīvismu.