Jauns kafijas pauzes formāts

Jauns kafijas pauzes formāts

Lai veicinātu dalībnieku iesaistīšanos dzīvās sarunās, esam nolēmuši III sesijā 10. janvārī mainīt kafijas pauzes kārtību. Pārtraukums, kas sāksies pēc Aleksandra Kiršteina runas, ilgs kopumā 30 minūtes no 19.40 līdz 20.10.

Pēc pirmajām piecām pārtraukuma minūtēm visi referenti būs pieejami publikai katrs savā stūrītī, kur, malkojot kafiju un iestiprinoties ar vieglām uzkodām, būs iespējams iztaujāt runātājus par nupat referātā dzirdēto. Paneļdiskusijas piektā dalībniece Elvīra Šimfa būs pieejama Krišjāņa Lāča stūrītī. Iespēja sarunāties ar referentiem ilgs 20 minūtes, pēc kā runātāji ieņems vietas uz skatuves paneļdiskusijai.

Paneļdiskusiju vadīs portāla Telos redaktors Krišjānis Lācis.

Pieteikšanās:

Demos III sesija: Suverenitāte
2024. gada 10. janvāris

Vakara programma:

III - Suverenitāte
Demos III sesija notiks 2024. gada 10. janvārī Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē. Ierašanās no pulksten 17.15, sākums pulksten 18.00. Iedvesmojoties no iepriekšējā sesijā Ginta Apala izteiktās provokatīvās atziņas, ka solījums par Latvijas tautu kā suverēnās varas nesēju nekad nav īstenojies, par trešās sesijas tēmu esam izraudzījušies

Ja netiekat uz III sesiju 10. janvārī, esam publicējuši provizorisko nākamo sesiju kalendāru:

Provizoriskais tuvāko sesiju saraksts
Plānā paredzētie sesiju datumi var mainīties. Ja vēlaties kādā no sesijām uzstāties, sazinieties ar mums. III Suverenitāte Trešdien 2024. gada 10. janvārī Rīgas Latviešu biedrības namā. Runātājus koordinē Krišjānis Lācis. * Programma * Pieteikšanās IV Ceturtā vara Runātāju koordinators: Krišjānis Lācis Iespējamie datumi: 6., 7. vai 8. februāris. V Nost ar sociālismu!